Dzień Kredki

Pomysły na zabawy z użyciem naszego pakietu, możecie pobrać bezpłatnie poniżej.

Nasz pakiet podzielony jest na 4 części, liczy 56 stron, a łącznie znajdziecie w nim pomysły na 10 zabaw! Dlaczego warto go mieć? Zobaczcie sami!🙂

Część 1

W pierwszej części znajdziecie napis „DZIEŃ KREDKI” w dwóch rozmiarach (jedna litera na kartce A4/dwie litery na kartce A4) – niech każdy wie, że to właśnie ten dzień świętujecie w przedszkolu. Drugi przydaś, który na pewno się przyda to … zabawy ruchowe z niebieską kredką. Znajdziecie je w dwóch wariantach – duże obrazki bez podpisu oraz mniejsze obrazki z opisanym ćwiczeniem.

Część 2

Dopiero się rozkręcamy! W kolejnej części znajdziecie puste pudełko oraz kredki w 8 kolorach, a także szablony wg których Wasze dzieci będą mogły umieszczać kredki w pudełku. Te pomoce możecie wykorzystać do pracy indywidualnej lub zabawy dywanowej (jeśli każde dziecko będzie miało zestaw kredek i papierowe pudełko).

Część 3

W tej części znajdziecie karty pracy, niektóre z nich na pewno pobudzą wyobraźnię i rozwiną kreatywność. Nie będziemy Wam za dużo zdradzać, ale jeśli Wasze dzieci lubią rysować, lub bawić się w detektywów, na pewno z chęcią skorzystają z tej części pakietu. 

Część 4

Część ostatnia 😎 – czyli materiały do wspaniałej sensorycznej zabawy, a także odznaki w dwóch rozmiarach. 

 

314382093 1509575612880035 8070409637063254093 n

 pdfPOBIERZ Opis zabaw.pdf           Kup w sklepie