O nas

Witajcie w EduKreatorni

Naszą misją jest kreatywna edukacja. EduKreatornia to strona, która powstała z myślą o Was – rodzicach, nauczycielach, terapeutach. Tworzymy ją po to, by była inspiracją do kreatywnych zajęć i zabaw edukacyjnych z dziećmi. Nie dajmy się nudzie!

Dlaczego My?

Znajdziecie tutaj różne inspiracje

i pomysły na jeszcze bardziej efektywną i kreatywną pracę z dziećmi.

Rozgośćcie się, zapraszamy!


Monika o Marcie

Jest wspaniałą nauczycielką wychowania przedszkolnego, logopedą, nauczycielem angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiem. Cały czas się dokształca i rozwija swoje umiejętności, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo ciekawe pomoce dydaktyczne. Niezwykle kreatywna i pomysłowa. Na pierwszym miejscu stawia innych. To przyjemność móc z nią tworzyć kolejne niezwykłe rzeczy. Jak mówią dzieci: “ukochana Pani Marta”.


Marta o Monice

Jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, logopedą oraz… bardzo zdolną artystką. To ona tworzy dla Was wszystkie ilustracje na naszej stronie. Ma oko do fajnych kadrów – większość zdjęć to jej robota. Jest niesamowicie zorganizowana i to ona zawsze pamięta o ważnych datach i zobowiązaniach. W jej towarzystwie nigdy nie można się nudzić, ale na pewno można czuć się sobą. To kreatywna, pełna pasji i zaangażowania dobra dusza.

Prywatnie, mama Patryka.